top of page
Search

5 jautājumi, ko pajautāt darbiniekam, lai atklātu viņa patieso motivāciju

1. Kāds darbs Tev padodas vislabāk? Kuras darbības prasa vismazāko piepūli? Kādus pienākusmus Tu uzņemies, jo domā, ka esi labākais, kas to paveiks? Kas ir tas, par kot Tu saņem atzinību no citiem savas karjeras laikā? Šeit galvenais ir palīdzēt cilvēkiem ieraudzīt savas stiprās puses un apjaust iespējas.


2. Kas Tev patīk? Parastā darba nedēļā, kas ir tas, pēc kā Tu ilgojies nākot uz darbu? Kuri no ierakstiem Tavā darba kalendārā, dod Tev papildus enerģiju? Ja Tu varētu  noteikt savu darba saturu bez jebkādiem ierobežojumiem, kā Tu  pavadītu savu laiku? Šie jautājumi palīdz cilvēkiem saprast, ko viņi mīl savā darbā.


3. Kas Tev šķiet vislietderīgākais? Kuri darba rezultāti liek Tev justies lepnam? Kuru Tavi darba uzdevumi ir vissvarīgākie komandai vai organizācijai? Kas ir Tavas dzīves prioritātes un kā darbs tās atbalsta? Šie jautājumi izgaismo darbam piemītošo vērtību.


4. Kas rada virzības uz priekšu sajūtu? Ko Tu esi iemācījies, kas Tev noderēs nākotnē? Kas ir nākamais profesionālajā izaugsmē, ko Tu sev vēlies? Kā Tavs patreizējais darbs palīdz tuvoties Tavai nākotnes vīzijai? Mērķis ir parādīt, kā šodienas darbs palīdz virzīties nākotnes mēŗku sasniegšanai.


5. Kā Tu sadarbojies ar citiem? Ar ko Tev ir vislabākās attiecības  darbā? Kā izskatītos birojs, kurā strādā Tavi  labākie kolēģi? Kā darbs veicina Tavas ģimenes un sociālās saites? Šie jautājumi iedrošina cilvēkus domāt un veicināt darba attiecības, kas viņu darbu padara jēgpilnāku. 


Comments


bottom of page