top of page

Informācija par piegādi

 

Izdevumu iespējams saņemt ar Omniva pakomātu starpniecību (bez papildus maksas). Pasūtot drukāto izdevumu, lūdzu, norādiet pakomātu, uz kuru vēlaties piegādi. Jūsu pasūtītās preces izsūtīsim uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Ja vēlaties iegādāties izdevumus lielākā apjomā, par piegādi lūgums sazināties personīgi, rakstot anita@anitagaile.lv vai zvanot 29488252.

Vadītāja Dienas Grāmata

00004
29,00 €
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Vadītāja Dienas Grāmata ir praktisks palīgs vadītājam. Tā palīdz saprast, kad un kādus vadītāja instrumentus izmantot, lai nodrošinātu gan savu personisko efektivitāti, gan izcilus komandas darba rezultātus.

Dienas Grāmatā apkopotie vadības pamatprincipi ir balstīti uz daudzu gadu laikā iegūtu vadības pieredzi dažāda lieluma un nozaru uzņēmumos.

Kā lietot Vadītāja Dienas Grāmatu?

Vadītāja Dienas Grāmata jālieto kā blociņš, kurā Tu pieraksti savus veicamos un padarītos darbus, jautājumus, par kuriem jāpadomā, un zīmē sev vien saprotamas figūras sapulču laikā.

Vadītāja Dienas Grāmata ir vieta Taviem mērķiem gadam un mēnesim, un ja vēlies - arī katrai dienai. Tu vari pašķirt lapas atpakaļ un novērtēt, kā Tev veicas.

Vadītāja Dienas Grāmata Tev pateiks priekšā, ko darīt un kā rīkoties dažādās vadītāja ikdienas situācijās.

Autores

Vadītāja Dienas Grāmatas veidotājas Anita Gaile un Jolanta Jansone savu vadītāja pieredzi krājušas un slīpējušas daudzu gadu garumā dažāda lieluma un nozaru uzņēmumos. Grāmatas dizaina autore ir Ilze Magdalēna Kļaviņa.

Saglabāt šo produktu vēlākam
Untitled design (11).png
bottom of page