top of page

Meistarklase

“Profesionālā identitāte”

Pirmā veiksmīgas karjeras meistarklase "Profesionālā identitāte".  Profesionālā identitāte ir par sevis pazīšanu un apzināšanos profesionālajā vidē. Meistarklasē tiek izmantotas 4 dažādas metodes, lai iepazītu sevi, apzinātos savu  varēšanu un iekšējo motivāciju.

 

Karjeras orientācijas indekss palīdz ieraudzīt sev svarīgās dzīves jomas, SVID (stiprās un vājās puses, iespējas un draudi) analīze - izzināt savu varēšanu un iespējas, darbs ar individuālajām vērtībām ļauj ieskatīties savā virzošajā spēkā, un viedas karjeras kartiņas atklāj cilvēka patiesos motivatorus.

Atsauksmes no dalībniekiem:

"Ieguvu padomus no citiem dalībniekiem, pieredzi, ieteikumus un stāstus no dzīves; tik netipiski ir stāstīt par sevi un uzklausīt citu viedokli par situācijām."

"Sakārtotas pašreizējās situācijas sajūtas. Sajūta, ka domāju par sevi un tas ir svarīgi. Vērtīgi kā to redz citi."

"Atziņas par sevi – savas profesionālās identitātes apzināšanās. Kā tāda lieliska iespēja būt ar sevi dialogā un iegūt arī viedokli no malas – no cilvēkiem, kam par mani nav nekāds viedoklis. Un iespēja palīdzēt arī citiem ar savu redzējumu/ viedokli viņu attīstībai."

"Bija iespēja padomāt par sevi attiecībā uz savu profesionālo identitāti un noformulēt, kas ikdienā principā nav izdevies."

"Noteicu, kas ir manas galvenās pamatvērtības. Daudz ko uzzināju par sevi."

#profesionālā_identitāte #iekšējā_motivācija #karjeras_orientācija #varēšana_un_iespējas #individuālās_vērtības #motivatori #karjera #veiksmīga_karjera #karjeras_vadība #karjeras_koučings

bottom of page