Špikeris vadītājam

Tas ir kaut kas tāds, ko turēt pa rokai uz darbagalda vai žaketes kabatā, lai kādā sarežģītā situācijā sameklētu atbilstošo kartīti un paskatītos uz situāciju ar citām acīm - ar smaidu vai veicot praktiskas vienkāršas darbības, lai situācija izkustētos no mūžīgā sasaluma punkta.

 

Pēc izvēles latviešu, angļu un krievu valodā.

NODERĪGI

Špikerim piemērotākajā formātā - plaukstas izmēra kartītēs, pārmaiņu arhitekte Anita Gaile apkopojusi risinājumus 20 sarežģītām situācijām vadītāja darbā. Katrs no tiem dziļi balstās akadēmiskā pamatojumā un gadiem pētītā praktiskā apstiprinājumā.

AR HUMORU

Katram no 20 jautājumiem karikatūrists Gatis Šļūka radījis ilustrāciju. Dažreiz tiešideva humora palīdz palūkoties uz situāciju no pavisam cita skatu punkta un ieraudzīt risinājumu.

Kartīšu komplekts būs laba dāvana vadītājam Ziemassvētkos (vai jebkurā citā apdāvināšanas gadījumā) - ar humoru un noderīgi!

€17.00

ŠPIKERIS VADĪTĀJAM 21 SAREŽĢĪTĀS SITUĀCIJĀS:

Ko darīt pirmajā darba dienā vadītāja amatā?

Kādu vadības stilu izvēlēties?

Kā motivēt sevi?

Kā motivēt darbiniekus, kam ir dažāda kompetence un dažāda motivācija?

Kā risināt konfliktu?

Kā saprasties ar dažādu paaudžu darbiniekiem?

Kā komunicēt, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus?

Kā vadīt sanāksmes?

Kā pieņemt lēmumus?

Kā veidot un uzturēt motivāciju?

Kā darbiniekam pateikties par labi paveiktu darbu?

Kā darbiniekam izteikt kritiku?

Kā, ko un kam deleģēt?

Kā pareizi kontrolēt?

Kā plānot mērķu sasniegšanu?

Kā organizēt komandas darbu?

Kā atjaunot motivāciju ilgstoši strādājošam darbiniekam?

Kā palīdzēt darbiniekam viņa pirmajā darba dienā?

Kā realizēt iecerētās pārmaiņas?

Kā virzīt jaunu ideju?

Kā vadīt komandu attālināti?

Autori:

Anita Gaile

ir pārmaiņu arhitekte, palīdz cilvēkiem un uzņēmumiem augt. Viņa ir sertificēts koučs un biznesa trenere, vada dažāda formāta seminārus un apmācības par pārmaiņu vadību, darbinieku vadīšanu,  gatavošanos nākotnes uzņēmumu izaicinājumiem. Anita izstrādā uzņēmumiem vadības rokasgrāmatas un dažādus palīglīdzekļus.

Gatis Šļūka

Jau 1.klasē saprata, ka vēlas kļūt par karikatūristu, un jau skolas darbus zīmēja karikatūru stilā. Kā Gatis pats saka, laikam jau pārlieku bijs žurnālu Dadzis saskatījies. Bērnībā paraugi, no kuriem daudz mācījās, bija Volts Disnejs un Gunārs Bērziņš. Gatis pabeidzis Rīgas Lietišķās mākslas koledžu un ieguvis maģistra grādu grafikas mākslā Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī izgājis animācijas kursus studijā A Film Latvija. Šobrīd Gata karikatūras publicētas jau ļoti daudzos preses izdevumos – Latvijas Avīzē,  Sporta Avīzē, Autobild Latvija, FHM un citos. Tāpat Gata darbi tiek izstādīti dažādās izstādēs Latvijā un ārzemēs, un viņš labprāt iesaistās interesantos projektos. Vairāk par Gati vari uzzināt viņa mājas lapā.