Informācija par piegādi

 

Izdevumu iespējams saņemt ar Omniva pakomtu starpniecību (bez papildus maksas). Pasūtot drukāto izdevumu, lūdzu, norādiet pakomātu, uz kuru vēlaties piegādi. Jūsu pasūtītās preces izsūtīsim uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Ja vēlaties iegādāties izdevumus lielākā apjomā, par piegādi lūgums sazināties personīgi, rakstot anita@anitagaile.lv vai zvanot 29488252.

Koučinga instrumenti vadītājam 18.05.

Artikuls 00010
47,19 €
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Pieteikties šeit!

Koučinga nedēļas ietvaros lieliska iespēja neklātienē iepazīties un patrenēt sevī spēju pielietot koučinga instrumentus vadītāja darbā.

Vebinārā par to:

- kas ir koučings

- koučinga pamatprincipi

- GROW modelis problēmsituāciju risināsānai

- skalas metode kompetenču attīstības atbalstam

Vebinārā paredzēts gan teorētisks izklāsts un diskusija par to, kas ir un kas nav koučings un kā tas var/nevar palīdzēt vadītāja darba ikdienā, gan praktisks koučinga instruemntu treniņš.

Tiekamies vebinārā 18.05.22. plkst. 09:00 - 12:00!

Dalības maksa 39 EUR + PVN

Vebināru vada:

Anita Gaile | PhD | Pārmaiņu arhitekte

Cilvēki | Organizācijas | Nākotne

Biznesa vadības treneris un koučs (PCC līmenis). Sertificēta pārmaiņu vadības eksperte (PROSCI un APMG sertifikācija). ICF (International Coaching federation) Latvia un AmCham biedrs. Pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja (Citadele banka, UK&Foreignwealth office, Air Baltic Corporation). Lektore un pētniece, kas pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem "Špikeris vadītājam", "Vadītāja Dienas grāmata" un līdzautore grāmatai "Efektīva vadītāja rokasgrāmata", kas izdota pēc Valsts kancelejas pasūtījuma.

Pieteikties šeit!

Saglabāt šo produktu vēlākam
Untitled design (11).png