Informācija par piegādi

 

Izdevumu iespējams saņemt ar Omniva pakomtu starpniecību (bez papildus maksas). Pasūtot drukāto izdevumu, lūdzu, norādiet pakomātu, uz kuru vēlaties piegādi. Jūsu pasūtītās preces izsūtīsim uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Ja vēlaties iegādāties izdevumus lielākā apjomā, par piegādi lūgums sazināties personīgi, rakstot anita@anitagaile.lv vai zvanot 29488252.

Kā būt labam pārmaiņu sponsoram 12.05.

Artikuls 00013
47,19 €
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Pieteikties šeit!

Vebinārs augstākā līmeņa vadītājiem. Augstākā līmeņa vadītāji bieži nonāk pārmaiņu sponsoru lomā. PROSCI pētījumu 11 gadu garumā pierādījuši, ka galvenais faktors, kas nosaka pārmaiņu projekta veiksmi vai neveiksmi ir aktīvi un redzmi pārmaiņu sponsori. Vebinārā par 3 galvenajiem sponsoru uzdevumiem:

1) būt aktīvam un redzamam vis pārmaiņu projekta norises gaitā;

2) komunicēt, atbalstīt un virzīt pārmaiņas to vidū, kurus pārmaiņas ietekmēs visvairāk;

3) veidot sponsoru koalīciju.


Tiekamies vebinārā 12.05.22. plkst. 15:00 - 17:00!

Dalības maksa 39 EUR + PVN


Vebināru vada:

Anita Gaile | PhD | Pārmaiņu arhitekte
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne

Biznesa vadības treneris un koučs (PCC līmenis). Sertificēta pārmaiņu vadības eksperte (PROSCI un APMG sertifikācija). ICF (International Coaching federation) Latvia un AmCham biedrs. Pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja (Citadele banka, UK&Foreignwealth office, Air Baltic Corporation). Lektore un pētniece, kas pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem "Špikeris vadītājam", "Vadītāja Dienas grāmata" un līdzautore grāmatai "Efektīva vadītāja rokasgrāmata", kas izdota pēc Valsts kancelejas pasūtījuma.

Pieteikties šeit!

Saglabāt šo produktu vēlākam
Untitled design (11).png