Informācija par piegādi

 

Izdevumu iespējams saņemt ar Omniva pakomtu starpniecību (bez papildus maksas). Pasūtot drukāto izdevumu, lūdzu, norādiet pakomātu, uz kuru vēlaties piegādi. Jūsu pasūtītās preces izsūtīsim uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.

Ja vēlaties iegādāties izdevumus lielākā apjomā, par piegādi lūgums sazināties personīgi, rakstot anita@anitagaile.lv vai zvanot 29488252.

Iesaistīšanās//Engagement 19.05.

Artikuls 00011
47,19 €
Pārdošanā
1
Preces apraksts

Pieteikties šeit!

Kā panākt, ka cilvēki iesaistās uzņēmuma dzīvē ne tikai formāli paveic sev uzticētos pienākumus? Apkopojot pētījuma datus, iesaistīšanās ir atkarīga no:

- darba

- uzņēmuma

- vadības

- atalgojuma

- kolēģiem un

- paša cilvēka

Vebināŗā par to, ko uzņēmuma vadība, HR, tiešais vadītājs un pats cilvēks var darīt, lai būtu motivēts un iesaistījies uzņēmuma darbībā.

Tiekamies vebinārā 19.05.22. plkst. 10:00 - 12:00!

Dalības maksa 39 EUR + PVN

Vebināru vada:

Anita Gaile | PhD | Pārmaiņu arhitekte

Cilvēki | Organizācijas | Nākotne

Biznesa vadības treneris un koučs (PCC līmenis). Sertificēta pārmaiņu vadības eksperte (PROSCI un APMG sertifikācija). ICF (International Coaching federation) Latvia un AmCham biedrs. Pieredzējusi augstākā līmeņa vadītāja (Citadele banka, UK&Foreignwealth office, Air Baltic Corporation). Lektore un pētniece, kas pēta cilvēku un organizāciju sadarbības modeļus. Autore izdevumiem "Špikeris vadītājam", "Vadītāja Dienas grāmata" un līdzautore grāmatai "Efektīva vadītāja rokasgrāmata", kas izdota pēc Valsts kancelejas pasūtījuma.

Pieteikties šeit!

Saglabāt šo produktu vēlākam
Untitled design (11).png