" Ja gribat būt laimīgs, izvirziet mērķi, kas pārņem visas jūsu domas, atbrīvo enerģiju un iedvesmo cerības"
/Endrū Kārnegijs - uzņēmējs, bagātākais cilvēks Amerikā XX gs.sākumā/

Vadītāja Dienas Grāmata ir praktisks palīgs vadītājam.  Tā palīdz saprast, kad un  kādus vadītāja instrumentus izmantot, lai nodrošinātu gan savu personisko efektivitāti, gan izcilus komandas darba rezultātus. 

Dienas Grāmatā apkopotie vadības pamatprincipi ir balstīti uz daudzu gadu laikā iegūtu vadības pieredzi dažāda lieluma un nozaru uzņēmumos.

VĒLOS IEGĀDĀTIES!

Kā lietot Vadītāja Dienas Grāmatu?

  • Vadītāja Dienas Grāmata jālieto kā blociņš, kurā Tu pieraksti savus veicamos un padarītos darbus, jautājumus, par kuriem jāpadomā, un zīmē sev vien saprotamas figūras sapulču laikā.
  • Vadītāja Dienas Grāmata ir vieta Taviem mērķiem gadam un mēnesim, un ja vēlies - arī katrai dienai. Tu vari pašķirt lapas atpakaļ un novērtēt, kā Tev veicas.
  • Vadītāja Dienas Grāmata Tev pateiks priekšā, ko darīt un kā rīkoties dažādās vadītāja ikdienas situācijās.

Autores

Vadītāja Dienas Grāmatas veidotājas Anita Gaile un Jolanta Jansone savu vadītāja pieredzi krājušas un slīpējušas daudzu gadu garumā dažāda lieluma un nozaru uzņēmumos. Grāmatas dizaina autore ir Ilze Magdalēna Kļaviņa.

Anita Gaile

Es ticu, ka nepārtraukta attīstība ir mazi soļi, kas sperami ik dienu, lai kļūtu par izcilu vadītāju.

Anita Gaile ir pārmaiņu arhitekte, palīdz cilvēkiem un uzņēmumiem augt. Viņa ir sertificēts koučs un biznesa trenere, vada dažāda formāta seminārus un apmācības par pārmaiņu vadību, darbinieku vadīšanu,  gatavošanos nākotnes uzņēmumu izaicinājumiem. Anita izstrādā uzņēmumiem vadības rokasgrāmatas un dažādus palīglīdzekļus. 

Pašas vadītājas pieredze daudzu gadu garumā dažādu nozaru un lieluma uzņēmumos (piemēram, AS Air Baltic Corporation, UK Foreign and Commonwealth office un AS Citadele banka) palīdzējusi saprast, kādi instrumenti un pieejas katrā gadījumā būs efektīvākās.  Praktisko pieredzi Anita bagātina ar biznesa vadības studijām doktorantūrā. Akadēmiskās zināšanas un spēja analītiski un kritiski paskatīties uz lietām un redzēt kopainu Anitai ļauj palīdzēt vadītājiem tikt galā gan ar ikdienas izaicinājumiem, gan vadīt pārmaiņas savos uzņēmumos un dzīvē.

VĒLOS IEGĀDĀTIES!

Jolanta Jansone

Es gribu dzīvot pasaulē, kurā cilvēki gūst iedvesmu, ticot sev, savām spējām un talantiem, spēj īstenot savas iespējas un piepildīt savus sapņus.

Jolantu saista  personības attīstības un līderības tēmas. Viņa palīdz cilvēkiem gūt panākumus, strādājot kā personāla vadītāja, koučs un treneris. Vadītāja prasmes Jolanta pati ir attīstījusi jau vairāk nekā 10 gadus. Šobrīd viņa uztur personāla vadības sistēmu 600 cilvēku lielam kolektīvam, ikdienā sniedzot atbalstu vadītājiem, iedzīvinot uzņēmuma kultūru un vērtības, palīdzot attīstīties darbiniekiem un veidojot savu komandu saliedētu un motivētu.

Praktiskās iemaņas tiek nemitīgi bagātinātas ar akadēmiskām zināšanām. Jolanta ieguvusi divus maģistra grādus, ir sertificēta NLP meistare, kā arī ieguvusi gan individuālā, gan komandas kouča sertifikātu.

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .