Iesaistīšanās ir moderns jēdziens, kuru ne reti lieto, lai aizvietotu jau noplicināto “motivāciju” vai “apmierinātību ar darbu”. Tomēr iesaistīšanās nav ne viens, ne otrs. Iesaistīšanās pat nav organizācijas atbildība. Iesaistīšanās ir aktīva mijiedarbība un sadarbība starp organizāciju un cilvēkiem, kas tajā strādā. Iesaistīšanās ir prasīga gan pret darba devēju, gan darba ņēmēju.

Šis seminārs ir veidots ar mērķi palīdzēt katram saprast, kas tad īsti ir tas, ko darbinieks sagaida no sava darba devēja, vai tas vispār ir reāli un ko darbinieks var darīt, lai saņemtu to, kas man ir vitāli nepieciešams efektīvam darbam? Seminārā ir iespējas pabūt arī darba devēja lomā un palūkoties uz savu ikdienu no tā skatu punkta, kur iespējams valūtas svārstības Japānas tirgū būs svarīgākas nekā Jāņa noskaņojums šodien.

Uzsākot darba attiecības mēs visi esam cerību un jaunu profesionālu apņemšanos iedvesmoti, bet laikam ejot to nomaina rutīna un pieradums. 4 stundās “atsvaidzināsim” savu darba līgumu ar organizāciju, kurā strādājam, lai saprastu savu personisko motivāciju un atmodinātu darba prieku.

 

Ieguvumi:

Motivēti darbinieki, kas gatavi aktīvi iesaistīties organizācijas mērķu sasniegšanā

Metodes: 

Maslova 8 vajadzību piramīda, sociālās apmaiņas teorija, gaidu teorija, darbs grupās, lomu spēles

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .