Tieši Tavam uzņēmumam veidotas mācības

Apmācībās izmantoju unikālu pašas attīstītu metodi, kas orientēta uz radošo domāšanu, pašrefleksiju un  aktīvu mācīšanos grupā. Piedāvāju izveidot apmācības speciāli Tavam uzņēmumam, nosakot apmācību vajadzības, vadot mācības un pēc vajadzības arī piesaistot trenerus. Tāpat piedāvāju vadītāju attīstības programmas izveidi un konsultācijas par to, ka Tieši tavam uzņēmumam nepieciešams, lai kļūtu veiksmīgāks.

Esmu ir izstrādājusi padziļinātas mācības par tēmām:

  • Darbinieku talantu attīstīšana
  • "Pārmaiņu vadība cilvēkam" 
  • "Atgriezeniskās saites sniegšana - vērtība, process un cilvēks"
  • "Darba izpildes un attīstības pārrunu vadīšana"
  • Pašlaik veidoju programmu "Darbinieku iesaistīšanās un motivācija" 
Piesakies, ja šīs tēmas aktuālas arī Tavā uzņēmumā!


How Design Thinking triggers and boosts new business   development and energises teams


In your business you’ve already done almost everything to keep your business profitable and secure its operation also tomorrow - from business efficiency tools (6-sigma, LEAN, TOC etc.) to emotional intelligence trainings to boost empathy and exercises to unlock creativity.

Does it seem not to be working? Does it seem not being enough? Do you have the feeling that it still could be better? If so – it is a time to see what design thinking can do for your business to develop the valid contemporary business model.

Welcome to 4-hours workshop to:

1)      discover for yourself - what exactly it is “design thinking”;

2)      try design thinking tools;

3)      discuss the design thinking approach with people from other businesses.

During the workshop we will:

·         discuss the trends of ecosystems, technology, organisation (structures) and society,

·         distinguish the paradox of Lean (6𝛔) versus Lean (start-up) in business process management and waterfall versus scrum approach in project management, and employment vs intrapreneurship in people management;

·         divulge the nature of business and business lifecycle.

You will learn about popular design thinking methods:

·         Design thinking (Stanford/Ideo) > Emphatise-Define-Ideate-Prototype-Test

·         (Human-centered, Thinking by doing, Visualizing, Collaborative, Experimental)

·         Sprint (Google) > Idea-Build-Launch-Learn

·         Effectuation (Saraswathy) > goals-means <> analyse & synthesise

·         Lean startup approach (Eric Ries) > Ideas-Build-Product-Measure-Data-Learn (iterative cycles)

·         Business Model Generation (Alexander Osterwalder) > Business Model Canvas

·         Disciplined Entrepreneurship (Bill Aulet) > 24 Steps to a Successful Startup

·         Change management > value adding!

 

You will try out hands on design thinking approach:

The goal of the seminar is to give insight in design thinking and let you to make informed decisions about the future of your business.

The seminar will be lead by: ÁKOS R. Wetters Msc. and Anita Gaile, PhD candidate


ÁKOS R. Wetters Msc.

Triggering divergent thinking, bringing people together and setting things in motion!

In 2008 Ákos R. Wetters decided to pursue his dream living the entrepreneurial lifestyle initiating several startups. Currently Ákos is also active in passing on his knowledge and experience by coaching and lecturing on technology innovation and entrepreneurship at the Delft University of Technology, Eindhoven University of Technology and within EIT (European Institute of Innovation and Technology). Ákos held several managerial positions in operations and supply chain within large multi-national organizations in different industries in South-East Asia and Europe for almost a decade. He enjoyed most working together in multi-disciplinary teams and leading some of them. Being father of mixed twins is his greatest and most challenging project. Next to spending time with his family and friends Ákos loves to do a wide range of sports, listen to all sorts of music and enjoy an espresso.


Anita Gaile, PhD candidate

People | Organisations | Future

 Anita works as executive coach and business trainer focusing on effective relationship in workplace. After 10 years practical work experience as top-level manager, and 5 years intense experience as business trainer and coach her major topics are leadership development and contemporary careers.

Anita is author of «Leader’s Crib» (LV, EN, RU) , «Leader’s Log Book» (LV, EN) -  the practical tools to improve leadership skills daily, and co-author of leadership skills development inspiration book «Efektīva vadītjā rokasgrāmata» (initiative of State Chancellery)

Anita is happy mother of three enjoying active lifestyle, travel, folk singing and nature. 


.

Vasaras izbraukuma sēdei - meistarklase "Efektīva sadarbība komandā"

Komanda no parastas cilvēku grupas atšķiras ar to, ka tai ir mērķis.  Parasti - daudz mērķu: ir komandas pašas mērķis, katram komandas dalībniekam ir savas mērķītis un organizācijai, kurā komanda strādā arī ir kāds mērķis saistībā ar komandu. 

Lai mērķi sasniegtu skaidri jāsadala atbildības un jānovelk robežas gan starpp komandu un organizāciju, gan komandas dalībniekiem savstarpēji. Mūsdienu nepārtraukti mainīgajā vidē to ir vieglāk pateikt kā izdarīt.

Komunikācija un savstarpēja uzticēšanās ir tā līme, kas satur kopā dalībniekus, ļauj vienoties par katra ieguldījumu kopējo mērķu sasniegšanā, un to, ko katrs saņems no komandas per to, ka strādās komandas labā.

Meistarklasē biznesa vadības zināšanas un praktiskie instrumenti apvienoti ar sajūtām, ko sniedz Latvijas lauku tējas, lai jūsu komanda uzziedētu kā pļava vasarā.

Tēju darbnīca

Tējas dzeršanas rituāls jau pēc būtības sniedz mieru ikdienas darbu steigā un ja nu tēja, ko dzersi būtu no paša sasmaržotiem, pēc sajūtām izvēlētiem augiem? Tēju darbnīca ir aicinājums, atdot lauku tējām ikdienas dzēriena statusu. Radīt pārliecību, ka dzert kumelītes ar piparmētrām vai katru atsevišķi nav bezatbildīga pašārstēšanās, bet ļoti saprātīgs veids, kā maigi atbalstīt organisma dabisko ritmu, lai būtu savā veselumā.

Nodarbības laikā katru augu būs iespēja ieraudzīt, sasmaržot un sajust savā plaukstā, lai no 12 tikšanās reizei piemeklētiem augiem, izvēlētos sev piemērotākos un izveidotu savu īpašo maisījumu tējai. Katru augu arī pārrunāsim, lai papildinātu zināšanas.

Iegūsi:

-          Savu maisījumu tējai: mieram, imunitātes stiprināšanai vai enerģijai, kas nu šajā brīdī ir visaktuālākais.

-          Iemācīsies veidu, kā radīt sev piemērotu maisījumu tējai organisma maigam atbalstam ikdienā.

-          Papildināt zināšanas par augu vērtīgajām īpašībām.

 Tēju darbnīcu vada: 

Evita Lūkina, pēc 17 gadiem spraigā ofisa darbā ir pievienojusies ģimenes  biznesam ZS Ozoliņi un aktīvi nodarbojas ar Lauku tējas atpazīstamības veidošanu un tēju radīšanu. Evita ir pārliecināta, ka cilvēkiem ir jāatjauno saikne ar dabu tā labāk sajūtos pašam sevi. Tāpēc aktīvi iet pašizziņas ceļu, tostarp papildinot zināšanas ķermeņa psiholoģijā, dabiskās balss atbrīvošanā un mandalu terapijā. Šobrīd apgūst tālmācībā fitoterapiju Stonbridžas Univesitātē. Evita vada tēju darbnīcas gan bērniem, gan korporatīvos pasākumos. 0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .