Karjera mūsdienās ir izaicinājums ikkatram. Pārāk daudz iespēju, pārāk daudz vilinājumu un arī ļoti augstas prasības gan no darba devējiem, gan pašam no sevis. Noorientēties sarežģītajā un nepārtraukti mainīgajā pasaulē, nepazaudējot sevi un pieņemot lēmumus, kas palīdz būt veiksmīgam un jusites laimīgam darbā, palīdzēs Gudras karjeras koučings.
Gudra (angliski - "intelligent") karjera nozīmē cilvēka spēju izprast savas patiesās vēlmes, vajadzības un vērtības konkrētā dzīves brīdī un organizēt sev atbilstošu profesionālo dzīvi, lai tā būtu maksimāli efektīva. Gudras karjeras pieeja risina profesionālās nodarbinātības jautājumus 3 aspektos - kāpēc cilvēks dara to, ko viņš dara? (motivācija); cilvēks nodrošina profesionālos panākumus? (uzvedība, kompetences) ; un ar ko kopā? (tuvāks un tālāks kontaktu loks). Gudras karjeras koučinga metode ir piemērota cilvēkiem, kas strādā zināšanu (kognitīvo) un vai emocionālu darbu. 

Pieeja ir balstīta uz dziļu pašrefleksiju 3-4 mēnešu ilgumā, ar mērķi saprast savas prioritātes un izveidot darbības plānu tuvākajiem 12 mēnešiem, lai īstenotu savus karjeras sapņus. 
Šeit vēl vairāk par metodi:  http://www.intelligentcareer.net/ 

Gudras karjeras koučinga metodes apgūšana īpaši vērtīga ir tad, ja esi personāla attīstības speciālists, kas atbild par cilvēku motivāciju un profesionālo attīstību, vai arī esi koučs, kas konsultē cilvēkus par karjeras izaugsmi. Kļūsti par gudras karjeras kouču, ja

- tici, ka cilvēkiem ir jābūt laimīgiem darbā;

- Tev ir ilgstoša profesionālā pieredze darbā ar cilvēkiem;

- esi apguvis koučinga pamatprasmes.

Apmācības notiek kā karjeras konsultāciju process - 6 tikšanās 4-5 mēnešu laikā. Mācības notiek pāros. 

Ja ieinteresējies, raksti uz: anita.gaile@gmail.com

Ieguldījums, lai kļūtu par sertificētu gudras karjeras kouču  - 1200 eiro (PVN iekļauts cenā). 

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .