Sarunām par karjeru un motivāciju uzņēmumā

Sveiks personālvadītāj un personāla atīstības un karjeras vadības speciālist!

Aicinu Tevi uz pēcpusdienas tēju 2019. gada 28. oktobrī no plkst. 16:00-18:00, lai pastāstītu un pataustītu jaunu instrumentu, kas palīdzēs risināt ne vienkāršās sarunas par darbinieka motivāciju un turpmako karjeru. 

Mūsdienu darba vide ir sarežģīta visiem, un it īpaši jau darbiniekiem, kuriem riņķī apkārt ir tik daudz vilinājumu. Retajam izdodas neapjukt, nesamulst, neizdegt. 

Vairāk kā 130 karjeras uzvedību apgalvojumi ļauj darbiniekam pašam izvēlēties sev svarīgākos un iepazīt tādas rīcības darba un personiskās efektivitātes uzlabošanai, kas pašam iespējams nebija ienākušas prātā, bet, kuras personālvadības ekspertam varbūt nav nemaz tik viegli pateikt otram. 

Karjeras un motivācijas sarunu instruments ir izstrādāts, balstoties uz ASV zinātnieku M. Arthur un P.Parker izstrādātās ICCS (Intelligent Career Card sort)  metodes, kas palīdz cilvēkam atjaunot savas profesionālās dzīves fokusu, saprotot, kāpēc viņš/a dara to, ko viņš/a dara, kā viņš/a apgūst darbam un nākotnei nepieciešamās kompetences, kādus profesionālos kontaktu lokus veido. Šī metode nodrošina cilvēkcentrētu pieeju karjeras un profesionālās attīstības vadībā, tādējādi paaugstinot cilvēku motivāciju un iesaisti. 

ICCS metode ir papildināta ar apgalvojumu komplektu par personisko resursu uzturēšanu un atjaunošanu, kas ir tik aktuāla laikā, kad biežāk dzirdam par profesionālo izdegšanu. Personisko resursu apgalvojumi ir izstrādāti, vadoties pēc K. Wilber piedāvātā modeļa, kas cilvēku redz 4 dimensijās - ķermenis, prāts, emocijas un gars, un palīdz rast idejas - ko darīt, lai katrs justos spēka un enerģijas pilns

Karjera mūsdienās ir izaicinājums ikkatram. Pārāk daudz iespēju, pārāk daudz vilinājumu un arī ļoti augstas prasības gan no darba devējiem, gan pašam no sevis. Noorientēties sarežģītajā un nepārtraukti mainīgajā pasaulē, nepazaudējot sevi un pieņemot lēmumus, kas palīdz būt veiksmīgam un jusites laimīgam darbā, palīdzēs Gudras karjeras koučings.
Gudra (angliski - "intelligent") karjera nozīmē cilvēka spēju izprast savas patiesās vēlmes, vajadzības un vērtības konkrētā dzīves brīdī un organizēt sev atbilstošu profesionālo dzīvi, lai tā būtu maksimāli efektīva. Gudras karjeras pieeja risina profesionālās nodarbinātības jautājumus 3 aspektos - kāpēc cilvēks dara to, ko viņš dara? (motivācija); cilvēks nodrošina profesionālos panākumus? (uzvedība, kompetences) ; un ar ko kopā? (tuvāks un tālāks kontaktu loks). Gudras karjeras koučinga metode ir piemērota cilvēkiem, kas strādā zināšanu (kognitīvo) un vai emocionālu darbu. 

Pieeja ir balstīta uz dziļu pašrefleksiju 3-4 mēnešu ilgumā, ar mērķi saprast savas prioritātes un izveidot darbības plānu tuvākajiem 12 mēnešiem, lai īstenotu savus karjeras sapņus. 
Šeit vēl vairāk par metodi:  http://www.intelligentcareer.net/ 

Gudras karjeras koučinga metodes apgūšana īpaši vērtīga ir tad, ja esi personāla attīstības speciālists, kas atbild par cilvēku motivāciju un profesionālo attīstību, vai arī esi koučs, kas konsultē cilvēkus par karjeras izaugsmi. Kļūsti par gudras karjeras kouču, ja

- tici, ka cilvēkiem ir jābūt laimīgiem darbā;

- Tev ir ilgstoša profesionālā pieredze darbā ar cilvēkiem;

- esi apguvis koučinga pamatprasmes.

Apmācības notiek kā karjeras konsultāciju process - 6 tikšanās 4-5 mēnešu laikā. Mācības notiek pāros. 

Ja ieinteresējies, raksti uz: anita.gaile@gmail.com

Ieguldījums, lai kļūtu par sertificētu gudras karjeras kouču  - 1200 eiro (PVN iekļauts cenā). 

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .