Foto: Madara Lazdiņa

Karjeras koučings "atslēgas"cilvēkiem

Koučinga nedēlas ietvaros 10.05.2018. piedāvāju iespēju iepazīties ar karjeras koučingu klātienē , uzzināt, kāpēc vadīt savu karjeru ir svarīgi, kā to darīt un padomāt par savām atbildēm uz būtiskiem jautājumiem savas karjeras virzībai.

Karjeras koučinga meistarklase visiem tiem, kas vēlas kļūt par neaizvietojamiem darbiniekiem. Profesionālā identitāte, sasniegumu komunikācija un efektīva sadarbība darba vietā kopā ar veselīgu motivāciju ir droša garantija ikviena profesionālajiem panākumiem.

Vieta: Rīgas Biznesa skola, Skolas iela 11, Rīga

Dalība meistarklasē bez maksas.

Sadarbībā ar International Coach Federation (ICF) Latvia Chapter.


Pieteikties!

Individuālās karjeras konsultācijas

Karjeras konsultācijas cilvēkiem ar pieredzi. Tiem, kas jau kādu brīdi gājuši savas karjeras ceļu, bet tagad pēkšņi nonākuši krustcelēs vai vietā, kur šķietami ceļš beidzies. Karjeras konsultāciju metode, kuru izstrādājuši pasaulē vadošie zinātnieki modernās karjeras vadības jomā Dr. Michael B. Arthur un Dr. Polly Parker, palīdzēs Tev atrast atbildes uz jautājumiem, kurus, iespējams, pats nekad neiedomātos sev pajautāt attiecībā uz karjeru.

Karjeras konsultāciju/koučinga cikls 3-4 mēnešu ilgumā ļauj tev nonākt līdz patiesajiem savas profesionālās dzīves stūrakmeņiem, saprast savu profesionālo identitāti un izstrādāt darbības plānu savas karjeras mērķu sasniegšanai.


  • Kas ir karjera. Kādas ir karjeras. Karjeras plato. Karjeras orientācija.
  • Kāpēc? - lai saprastu kas ir  cilvēku virzošie faktori un aspekti
  • Kā? - Kas ir tas veids, kā cilvēks vislabāk sasniedz rezultātus? Kas ir tie veidi, kā varētu sasniegt vēl labākus rezultātus, bet netiek izmantoti? Un vai tas ir labi vai slikti?
  • Ar ko kopā? - kas ir tas cilvēku loks, kas palīdz veidot karjeru, un kā? Ko cilvēks var darīt, lai šo loku paplašinātu vai padarītu kvalitatīvāku? Vai to vajag? Vai nē? Un, ja jā - tad kādā virzienā?
  • Kopējās karjeras tēmas
  • Darbības plāna izveide savas karjeras mērķu sasniegšanai

 Konsultācijas cena: 65 EUR + PVN

Piesakoties uz 6 konsultāciju ciklu, un sadalot maksājumu ne vairāk kā 3 daļās - 300 EUR + PVN


Iedrošinājumam - ir klienti, kas atrisinājuši savas karjeras samezglojumus tikai piesakoties uz karjeras konsultāciju.

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .