Profesionālā identitāte

Pirmā veiksmīgas karjeras meistarklase "Profesionālā identitāte".  Profesionālā identitāte ir par sevis pazīšanu un apzināšanos profesionālajā vidē. Meistarklasē tiek izmantotas 4 dažādas metodes, lai iepazītu sevi, apzinātos savu  varēšanu un iekšējo motivāciju. Karjeras orientācijas indekss palīdz ieraudzīt sev svarīgās dzīves jomas, SVID (stiprās un vājās puses, iespējas un draudi) analīze- izzināt savu varēšanu un iespējas, darbs ar individuālajām vērtībām ļauj ieskatīties savā virzošajā spēkā, un viedas karjeras kartiņas atklāj cilvēka patiesos motivatorus.

Atsauksmes no dalībniekiem:

·         Ieguvu padomus no citiem dalībniekiem, pieredzi, ieteikumus un stāstus no dzīves; tik netipiski ir stāstīt par sevi un uzklausīt citu viedokli par situācijām.

·         Sakārtotas pašreizējās situācijas sajūtas. Sajūta, ka domāju par sevi un tas ir svarīgi. Vērtīgi kā to redz citi.

·         Atziņas par sevi – savas profesionālās identitātes apzināšanās. Kā tāda lieliska iespēja būt ar sevi dialogā un iegūt arī viedokli no malas – no cilvēkiem, kam par mani nav nekāds viedoklis. Un iespēja palīdzēt arī citiem ar savu redzējumu/ viedokli viņu attīstībai.

·         Bija iespēja padomāt par sevi attiecībā uz savu profesionālo identitāti un noformulēt, kas ikdienā principā nav izdevies.

·         Noteicu, kas ir manas galvenās pamatvērtības. Daudz ko uzzināju par sevi.

Nākamajām veiksmīgas karjeras meistarklasēm piesakies šeit!

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .