Veiksmīgas karjeras meistarklase

Darbs un karjera ir ļoti svarīgi katra cilvēka dzīvē. Mēs katrs vēlamies, lai darbs piepildītu mūsu sapņus un ieceres, lai radītu gandarījuma sajūtu un ļautu mums katram kļūt par labāko "es". Ko tad, ja sapņu darbs nedodas rokās? Vai vēl labāk - tu jau strādā "sapņu" darbu, bet kaut kas iekšā gruzd? Vai varbūt radies karjeras ceļā pārrāvums un tagad ir brīdis laika, lai saprastu, ko tev nozīmē veiksmīga karjera? Ja tā, atnāc uz vienas dienas semināru, kurā 


iepazīsim savu profesionālo identitāti, kas ir cilvēka prasmju, kompetenču un sasniegumu kopsavilkums. Profesionālā identitāte balstās cilvēka spēkā un varēšanā paveikt noteiktas lietas un tiecas realizēt vispārdrošākos cilvēka sapņus. Apzināti veidota profesionālā identitāte ir pamats veiksmīgai un laimīgai karjerai mūža garumā.

Meistarklasē apzināsim savas stiprās un vājās puses, savu varēšanu un gribēšanu, sapratīsim, kas patiesi ir mūsu dzīves fokusā un vai es esmu mans darbs. Saliksim kopā visu, ko katrs protam, kā krāsainu mozaīku, lai definētu savu vērtību darba tirgū un atrastu savu unikālo motivācijas kodu.

mācīsimies runāt par saviem sasniegumiem.

Pieņēmums, ka  “es labi strādāšu un tad mani pamanīs un novērtēs” varbūt darbojās pagājušā gadsimta sākumā. Mūsdienās, lai sasniegtu savus profesionālos mērķus, ar labu darbu vien nepietiek. Mūsdienās ir jāvar un jāmāk sevi parādīt gan strādājot lielā uzņēmumā, gan konkurējot globālajā darba tirgū. Mācēt saistoši stāstīt par savām prasmēm un kompetencēm, uzņēmumu vai projektiem, kuros tu pašreiz strādā un veidot savām profesionālajām ambīcijām atbilstošu personisko zīmolu.

Meistarklasē mācīsimies definēt vērtību, ko radam katrs savā darba vietā, sapratīsim, kā par to vislabāk pastāstīt pašreizējā darba vietā, meklējot jaunus profesionālos izaicinājumus un veidojot savas profesionālās identitātes tēlu sociālajos tīklos; būvēsim savu pašvērtību.

un uzzināsim, ko nozīmē labas attiecības darbavietā.

Tavi ieguvumi: veselīga pašapziņa darbā, motivācija, profesionālas varēšanas prieks
Izmantotās metodes: SVID analīze, Švarca individuālās vērtības, Briscoe karjeras orientācijas indekss un viedas karjeras koučings (Intelligent Career Coaching)

Laiks: 2019. gada 26. janvāris no 10:00 - 16:00

Vieta: Mensarius, Pērses iela 9/11,Rīga

Cena: 88 EUR (ieskaitot PVN)


Es nākšu!

0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .