Veiksmīgas karjeras priekšnoteikumi 

Pirms 7 gadiem devos ceļojumā, lai atrastu atbildi uz jautājumu "Kā veidot veiksmīgu karjeru mūsdienās?" Ceļojums daļēji ir noslēdzies, man iegūstot zinātņu doktores grādu uzņēmējdarbības vadībā. Tas prasīja garas stundas bibliotēkā, izlasot visu, kas lasāms, par karjeras veiksmi.  Dažas sāpīgas atziņas, analizējot savu uzvedību, veidojot karjeru, un saprotot, ka teiciens par to, ka, "ja zinātu, kur pakristu, spilventiņu paliktu". Milzu gribasspēku, lai tad, kad pašai viss bija skaidrs, saliktu to akadēmiskajiem standartiem atbilstošā formātā. Bet jēga tam visam ir tikai tad, ja citi cilvēki, pārņemtu manas zināšanas par to, kas tad ir veiksmīga karjera mūsdienās un ko darīt, lai tādu sev izveidotu. Tāpēc tagad to visu pārlieku cilvēkiem saprotamā formātā. 


Un tagad priecājos aicināt uz priekšlasījumu ar jautājumu un atbilžu sesiju par to, kā veidot veiksmīgu karjeru mūsdienās. 


Atslēgas vārdi: #veiksmīga karjera #efektīvas darba attiecības #postmoderna organizācija #kas ir karjera? #karjeras plato #darbinieks vai darbņēmējs #paralēlās karjeras #karjeras elastība #individuālās vērtības 0
Anita Gaile
Cilvēki | Organizācijas | Nākotne
anita.gaile@gmail.com, telefons +371 29488252 .